Vážení členové CBCSD, vážení podporovatelé udržitelného rozvoje!

Na základě pozvání Maďarské regionální pobočky BCSD Vás zveme na zajímavé setkání s maďarskými, polskými a rakouskými kolegy. Tohoto setkání se zúčastní také prezident Světové podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (WBCSD) – Peter Bakker.

 

Program je následující:

  • 18. listopadu od 19:00: Exkluzivní business dinner pro CEOs členských firem BCSD těchto 4 zemí za účasti Petera Bakkera. Minulý rok se tato akce (bez naší účasti) konala ve Vídni a z každé země se zúčastnilo 15 CEOs (např. Siemens, BASF, E.ON). Společným jazykem bude samozřejmě angličtina. Večeře se uskuteční v KOGART Gallery, což je krásný historický palác na Andrassyho ulici v Budapešti.
  • 19. listopadu od 11 do 15: Business lunch s tématem „Action 2020“, spojený se slavnostním předáním diplomů „Future leaders“ a s hlavním projevem Petera Bakkera. Pro tuto událost se předpokládá širší účast 150 – 200 CEOs, ale také dalších podnikatelů, zástupců vlád a ambasád, médií, vědeckých pracovníků a NGOs. Místem této grandiózní akce bude Larus Event Centre.

 

Účastnický poplatek na 1. i 2. akci bude ve výši 50 – 100 EUR na každou z nich.

Za vedení CBCSD se této významné akce zúčastní členové Prezidia – Pavel Kafka, Petr J. Kalaš a Ivo Gajdoš.

Pro účastníky naší české delegace jsme vyjednali ubytování v residenci hotelu Boscolo, což jsou plně vybavené apartmány za cenu 95 EUR/pokoj/noc, včetně snídaně (běžná cena je 250 EUR). Rezervovali jsme 10 pokojů.

Prosím o rychlou odpověď, abychom mohli účastníkům sdělit jména a firmy, které reprezentujete.

 

Na regionální setkání v Budapešti se těší

Ing. Ivo Gajdoš
Výkonný ředitel
Tel. 602 44 66 99
gajdos@cbcsd.cz

 

Stáhnout (PDF, 1.27MB)

Stáhnout (DOC, 355KB)

Stáhnout (DOC, 125KB)

Stáhnout (DOC, 79KB)