Praktický seminář o možnostech 3D tisku v průmyslové výrobě

3D tiskárnu už má ve své výbavě nejedna firma a pro mnohé se tato inovativní technologie stala součástí jejich výrobních postupů. Možnosti 3D tisku a aditivní výroby jsou nesmírně široké a díky svým specifickým vlastnostem nachází uplatnění v nejrůznějších oblastech průmyslové výroby. 

Ať už s 3D tiskem a aditivní výrobou ve své firmě teprve začínáte nebo jste zkušení uživatelé, zveme vás na jednodenní seminář do Ostravy, kde vám na příkladech z praxe ukážeme kde všude a jak je možné tuto technologii využít. Automotive, robotika nebo výroba speciálních zdravotních pomůcek, to je jenom malá část oblastí, kde má 3D tisk své místo.

TERMÍN: 22. 9. 2021 | 09:00 – 15:30
Místo konání: MSIC, Technologická 373/4, Ostrava-Pustkovec

REGISTROVAT SE

 

  • Přednášet budou odborníci ze společností SIEMENS INDUSTRY SOFTWARE, ŠKODA AUTO, 3DEES, 3DWISER, INVENT MEDICAL, PROTOLAB, IDEAHUB a  odborník na 3D tisk JAN HOMOLA. 
  • Příklady aplikace 3D tiskových řešení v průmyslovém prostředí, případové studie, unikátní postupy.
  • Ukázky výrobků a dílů vytištěných na 3D tiskárnách k prohlídce na místě.
  • Komentované prohlídky laboratoří Protolab, IdeaHub a testbedu VŠB-TU Ostrava nabídnou exkluzivní návštěvu unikátních pracovišť.

Akci pořádá Národní centrum Průmyslu 4.0 a agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest, partnerem akce je Moravskoslezské inovační centrum.
Více informací k akci a podrobný program najdete zde.