Praktický seminář na téma jak a proč digitalizovat výrobu a kde začít

Digitalizace výroby stojí na datech, která jsou právem považována za firemní zlato. Většina strojů je vybavena sensory a čidly a množství dat, která o průběhu výroby a svém provozu sesbírají, je ohromující.

Umíme však s těmito daty správně pracovat? Umíme si z nich vzít tu správnou informaci, která nám pomůže lépe využít kapacitu výrobní linky, optimalizovat výrobu nebo předejít poruše?


Seminář Národního centra Průmyslu 4.0 a agentury CzechInvest

DATA JAKO ZÁKLAD DIGITALIZACE

vám na praktických příkladech ukáže jak s daty pracovat, která data má smysl sbírat, jak je vyhodnotit, co z nich lze vyčíst a jak je zabezpečit.
Dozvíte se ale také jak správně začít s digitalizací a automatizací vlastní výroby, kde a jak robotizovat a nebo jak digitalizovat logistiku, abyste vždy měli perfektní přehled o vaší výrobě a expedici.


TERMÍN: 8. 9. 2021 | 09:00 – 14:30
Místo konání: VŠPJ, Tolstého 16, Jihlava


REGISTROVAT SE

  • Přednášet budou odborníci ze společností ATOS, B:TECH, CIE, FESTO, JHV, SEWIO a ŠKODA AUTO
  • Představíme vám Analýzu digitální zralosti, díky které můžete zjistit, jak jste na tom s digitalizací ve vaší firmě
  • Odpolední workshopy k tématům přednášek půjdou do detailu a nabídnou prostor pro vaše dotazy
  • Komentované prohlídky Cyber Physical Factory umožní nahlédnout do modelové továrny postavené na principech Průmyslu 4.0

Akci pořádá Národní centrum Průmyslu 4.0 a agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Spoluorganizátory akce jsou Vysoká škola polytechnická Jihlava a Krajská hospodářská komora Kraje Vysočina.

Více informací k akci a podrobný program najdete zde.