REGISTRACE

 

XVI. ročník mezinárodní konference „Účetnictví a reporting udržitelného rozvoje“ se koná ve dnech 2. a 3. září 2020, jako doprovodný program BVV URBIS SMART CITY FAIR.

Konference je zaměřena na aktuální otázky udržitelného rozvoje a změny klimatu, dobrovolné přístupy, environmentální účetnictví a reporting, výsledky realizovaných projektů, případové studie a diskusi nad praktickými zkušenostmi i výzkumem.

Konferenci doporučujeme všem organizacím a univerzitám, které mají zájem o prohloubení svých aktivit v oblasti udržitelného rozvoje, nefinančního a environmentálního reportingu, environmentálního účetnictví a managementu, oběhového hospodářství, bioekonomiky a zelené dohodě. Těm, kteří usilujé o zvýšení své environmentální výkonosti spjaté s konkurenceschopností a chtějí se obohatit v diskusií s předními odbornky na uvedené tématické okruhy.

Profil URBIS SMART CITY FAIR:  kombinace veletrhu s exkluzivním konferenčním programem, kde se představí lídři v oboru Smart city. Během dvou dnů se potkají desítky představitelů středoevropských měst a obcí a lídři v inovacích s jediným cílem – předat si zkušenosti, nápady a příklady konkrétních řešení, jak správně koncept Smart city rozvíjet ve městech. Tak, aby se v nich občanům lépe žilo.

 

Základní informace:

Místo konání: Konference se koná ve Výškové budově areálu BVV, v místnosti č. 102, adresa: Výstaviště 405/1, 647 00 Brno-Pisárky.

Program konference:

Konference je rozložena do dvou dnů:

  • První den (2.9. 2020) se uskuteční přednášky viz. program konference.
  • Druhý den (3. 9. 2020) je určen individuální návštěvě výstaviště.

Vložné: 1 500 Kč bez 21 % DPH

Ubytování:

Je možné v bezprostřední blízkosti výstaviště na vysokoškolských kolejích Masarykovy univerzity – bývalý hotel GARNI, nyní B&B HOTEL UNIVERSITY BRNO, Vinařská 5, Brno, Blok A3, vedle ekonomicko správní fakulty (z vlakového a autobusového nádraží u hotelu Grand tramvají č. 1 směr Pisárky, vystoupit na stanici Lipová, přejít silnici a do kopečka nahoru asi 150 m po pravé straně je univerzita a vysokoškolské koleje) a každý účastník si ubytování objednává a hradí sám. Ubytování není součástí vložného a je třeba si ho domluvit přímo s ubytovacím zařízením.

Ceny ubytování:

960,- Kč/noc za jednolůžkový pokoj a 1 200,- Kč/noc za dvoulůžkový pokoj vč. snídaně.

Při objednávce bude automaticky zajištěn jednolůžkový pokoj. Pokud máte zájem o ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, je nutno při potvrzení účasti nahlásit i jméno spolunocležníka.

Kontakt pro rezervaci:

p. Petr Heisler, tel.:+420 549 492 705, e-mail: hotel.vinarska@skm.muni.cz.

Parkování: parkovat lze v místě ubytování, přímo v areálu vysokoškolských kolejí.

Individuální doprava k místu konání:

– ze směru Praha, Ostrava, Bratislava po dálnici, BVV je dobře značeno

Parkování v místě konání konference: zpoplatněno, je možné na volné ploše před hlavním vchodem, nebo pavilonem P a Z a nebo v parkovacím domě před pavilonem E.

Provozní doba výstaviště: 2. – 3. 9. 2020 8:00 – 19:00 hod.

Přístup k místu konání konference:

  • Hlavní vstup (vstup 1) – zastávka MHD „Výstaviště – hlavní vstup, výšková budova, místnost č.102
    (tramvaj č. 1, bus č. 52, trolejbusy 25, 26 a 37)

Organizátor:  Ministerstvo životního prostředí, Masarykova univerzita, fakulta sociálních studií, Katedra environmentálních studií, Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj a České ekologické manažerské centrum.

Publikování odborných článků je umožněno v časopisech:

 

Kontakty:

Ing. Jiří Študent  – organizace konference, správa stránek a registrace účastníků, účetnictví
Tel.: 274 784 417, 602 617 614
E-mail: student@cemc.cz

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D. – program konference
Tel.: 731 384 103
E-mail: hajekmir@volny.cz

 

Zdroj: www.tretiruka.cz