Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Bioekonomika ve světle výsledků klimatické konference COP26 Glasgow 2021 pořádanou dne 17. 5. 2022 v 9:30 v aule České zemědělské univerzity v Praze hybridní formou (prezenční a online). Konferenci pořádá Česká zemědělská univerzita v Praze a Platforma pro bioekonomiku České republiky ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR.

Těšit se můžete na vysoce aktuální témata přednášená významnými českými odborníky (např. prof. Moldan, RNDr. Kužvart, RNDr. Bursík a další významné osobnosti), čeká Vás bohatý program, který naleznete v příloze tohoto e-mailu. Akce je určena všem (studentům, manažerům, podnikatelům, odborníkům na klimatickou změnu, bioekonomiku a dalším zainteresovaným stranám), kteří o problematiku klimatické změny a souvisejících témat jeví zájem a chtějí se v dané tematice dále rozvíjet a vzdělávat.

Celou akci pro Vás pořádáme zdarma.

Pokud máte zájem o účast (prezenčně nebo online), prosím, registrujte se do 10. 5. 2022 na uvedeném odkazu (místa jsou omezena, proto prosím neváhejte svou registraci uvést včas): FORMULÁŘ ZDE

Po registraci Vám zašleme detailní informace o konferenci, v případě zájmu o online účast link pro připojení.

Dále se na Vás obracíme s prosbou o sdílení této pozvánky a programu na Vašich pracovištích a sociálních sítích.