Mlha se zvedla, mráz pominul a ve vzduchu je cítit jaro a s ním i nová energie. Máte to taky tak?  Tak se přidejte na jeden z březnových webinářů, které vám dodají inspiraci, nebo využijte naše tipy na komunikaci udržitelného byznysu a na vodohospodářský audit.

Zajímá Vás něco dalšího? Dejte nám vědět! Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu či podnět.

Březnové akce

🌿 Setkání signatářů Memoranda cirkulárního zadávání veřejných i soukromých zakázkách | 10. 3. 2021

Co se aktuálně děje v oblasti cirkulárního zadávání? To se dozvíte už 10. 3. na webináři od Institutu Cirkulární Ekonomiky věnovanému Memorandu, jehož signatáři jsme i my. Na webináři se dozvíte, jaké jsou v této oblasti plány, můžete si poslechnout o příkladech dobré i špatné praxe a k Memorandu se připojit i svým podpisem. V případě zájmu o účast pište na adresu dagmar@incien.org.


Více informací

🌿 Webinář Úspory vody ve firmě. Jak šetřit s vodou za pomocí dotací? | 31. 3. 2021

Voda už dávno není neomezenou surovinou. Šetřit by s ní proto měly i výrobní a zpracovatelské podniky, u kterých je nezbytným zdrojem pro jejich byznys. Týká se to ale také nevýrobních provozů, jako jsou administrativní budovy a sklady. Chcete vědět, jak si v nakládání s vodou vedete právě vy? Přihlašte se na náš webinář a řekneme si, jak s touto surovinou pracovat lépe, a ušetřit tak vodu i peníze.


Chci se registrovat

🌿 Konference Bioekonomika a cirkulární ekonomika | 16. 3. 2021

Insitut Cirkulární Ekonomiky pořádá tento měsíc také online konferenci Bioekonomika a cirkulární ekonomika, která se nakonec místo plánovaného podzimního termínu koná 16. 3. Na konferenci zazní příspěvky k současnému stavu bioekonomiky a cirkulární ekonomiky ve střední Evropě současné projekty a rozvíří debatu o výzvách v bioekonomice v ČR.


Chci se registrovat

3 tipy pro rozvoj vašeho byznysu

🎧 Co je při návrhu „udržitelné“ budovy nejdůležitější? Můžeme očekávat, že obliba cirkulární architektury poroste? Poslechněte si nový podcast Budoucnost R s Karlem Goláněm ze studia Crea-tura, se kterým CIRA Advisory spolupracuje.

📰 Je to samozřejmě regulatorika jako Pařížská dohoda či Green Deal, které přesně říkají, kam se musíme ve snižování uhlíkové stopy dostat, ale zároveň začíná sílit tlak i od části zákazníků s nezanedbatelnou kupní silou, kteří začínají od firem udržitelné služby požadovat. S tím tu dochází ke změně paradigmatu podnikání, kdy sami podnikatelé hledají způsoby, jak fungovat cirkulárně,” popisuje důvody k přechodu na cirkulární principy naše ředitelka Laura Mitroliosová v newsroomu Start-up Jobs.

🏢 I konzervativní sektor, jakým je stavebnictví, postupně začíná procházet změnou směrem k větší udržitelnosti. Evropská unie přichází s novým hodnocením staveb, které zohledňuje celý životní cyklus budov. Jeho ambicí je přecházet ohromnému množství odpadů, které při stavbách vzniká, a najít mu uplatnění na trhu s druhotnými surovinami.

Z našeho blogu

Komunikace a PR

Jak na komunikaci udržitelného byznysu5 tipů pro komunikaci udržitelného byznysu

Jak se k propagaci udržitelných řešení postavit tak, abyste se odlišili a dali najevo, že to myslíte vážně?

Aktuality z CIRAA

Vodohospodářský auditOptimalizujte firemní nakládání s vodou díky vodnímu auditu

Chcete nakládat s vodou efektivně? Využijte vodní audit, na který lze nyní získat až 50% dotaci.

O nás

CIRA Advisory je konzultační společnost, která propojuje byznys s přírodou. Poskytujeme poradenské služby v oblasti udržitelného podnikání, PR, marketingu a event managementu. Hlavním cílem našich služeb je převádět principy cirkulární ekonomiky do praxe firem a dalších organizací.

 

Naše služby